Vyjížďky na koních

Pozorně čti, co nabízí jízda na nás. Zapojíš svaly celého těla. Nechceš snad mít ruku jen jako držák pro svůj smartphone. Někteří z vás objeví dokonce nové svaly, které dříve běžně nepoužívali. Zvýší se ti tepová frekvence a zadýcháš se, což je zase dobré pro rozvoj tvé vytrvalosti. Pobyt v přírodě spojený s estetickým zážitkem ti umožní zapomenout na každodenní starosti. Jízda na nás bude odrazem tvé duše. Umožníme ti rozvíjet sebepoznání, soustředění a psychickou vyrovnanost. Dotyky s námi mají blahodárný účinek.

Můžeš si vybrat. Pravidelně navštěvovat a platit psychologa, osobního (kondičního) trenéra, maséra (fyzioterapeuta). Nebo trávit čas s některým z nás. My nikoho přemlouvat nebudeme. Jen ti říkáme, že jsme tři v jednom s přidanou estetickou hodnotou. Proto přinášíme úsporu času i peněz.

Šéfová připravila několik balíčků podle toho, jak často za námi budeš chodit. Jo, taky má léty prověřené vyjížďkové trasy různé délky, terénu a úrovně jezdce. Když jí dostaneš do té správné nálady, mění se z obvyklé průvodkyně na cowgirl. Nemine tě strmý terén, jízda v lese mezi stromy, skoky přes spadlé stromy, voda apod. Ráda učí vás, lidi, překonávat sebe sama.


Ceník

1 hodina 

500 Kč

1,5  hodiny

700 Kč

2 hodiny                                            

800 Kč

3 hodiny                                               1 100 Kč